Пацієнтам

Що таке медичні коворкінги Kabimed

Це новий формат турботи про здоров’я сім’ї, дорослих та маленьких пацієнтів. Ви приходите не в лікарню, а безпосередньо до свого лікаря, який знає вашу історію та веде прийом поруч з домом.

Незалежні лікарі різних спеціалізацій мають в коворкінгу власні кабінети та ведуть свою приватну медичну практику.

Чому можна довіряти незалежним лікарям

Хто може наважитись на приватну медичну практику? Професіонали, які мають багато  пацієнтів та великий досвід роботи — десятки років в провідних державних та приватних лікарнях. Детальніше прочитати про досвід кожного лікаря можна на його персональній сторінці у розділі ”Лікарі

Яку відповідальність несе незалежний лікар

Таку ж, як і в державній та приватній лікарні. Кожен лікар, який веде приватну практику, так само має пройти перевірку, надати всі документи та підтвердити досвід роботи. Тільки після цього МОЗ видає лікарю ліцензію, контролює його діяльність та може позбавити її у разі серйозних порушень. 

Як перевірити репутацію незалежного лікаря

Незалежні лікарі найбільше зацікавлені в тому, аби надавати якісні медичні послуги та хороший сервіс і залучати пацієнтів. Адже в приватній практиці їхній дохід та професійна реалізація залежить напряму від результатів роботи.

Крім того, всі незалежні лікарі Kabimed мають сторінку в одній з найбільших баз лікарів Helsi.me, де пацієнти можуть залишати оцінку після консультації.

Безоплатні консультації сімейного лікаря, вузькі спеціалісти різного профілю та сучасний простір, не схожий на поліклініку

Оберіть лікаря та запишіться на прийом
Усі лікарі
Київ
Львів
Бровари
Ірпінь

Як записатись до лікаря та потрапити на консультацію

Телефоном через наших адміністраторів, обравши місто та коворкінг за зручною адресою. 

Онлайн через медичну систему Helsi.me — посилання на запис є на сторінці кожного лікаря.

У коворкінгу вас зустріне адміністратор, ви прийдете на свій час та не потрапити в чергу й натовп. 

Аналізи та вакцинація в коворкінгах Kabimed

Незалежні лікарі проводять вакцинацію дорослих та дітей за календарем щеплень та додатковими вакцинами. 

На території кожного коворкінга проводиться забір повного спектра аналізів від нашого лабораторного партнера CSD. Здати аналізи можна як за направленням лікаря, так і за власним бажанням.

Скільки коштує консультація незалежного лікаря

Лікарі можуть надавати як платні консультації, так й укладати декларації та приймати пацієнтів безоплатно. Вартість консультації встановлюють самі лікарі.

Коворкінг не бере відсоток та не робить ніяких націнок, відповідно, ціни послуг незалежних лікарів можуть бути суттєво нижчими, ніж у великих приватних лікарнях.