FAQ

Запитання та відповіді

Що таке медичний коворкінг?

Медичні коворкінги Kabimed – це сучасні простори по всій Україні, де лікарі різних спеціальностей орендують готові кабінети з меблями та медичним обладнанням і ведуть приватний прийом —  від 4 годин на тиждень. У нас можна почати власну практику без інвестицій і ризиків.

Медичні коворкінги Kabimed побудовані згідно з усіма вимогами МОЗ та НСЗУ. У кожному коворкінгу є адміністратор, який зустрічає пацієнтів, веде запис та приймає оплату за консультації на рахунки лікарів. Kabimed бере на себе сплату комунальних послуг, прибирання та обслуговування приміщення. Коворкінги розташовані у нових великих житлових комплексах, мають власну лабораторію та декілька просторих кабінетів — від 4 до 10 зележно від локації. У коворкінгу лікарі самостійно визначають графік роботи та вартість консультації і отримують 100% вартості своїх консультацій на власний ФОП-рахунок.

Скільки можуть заробляти незалежні лікарі в медичних коворкінгах?

Незалежні лікарі отримують 100% вартості своїх консультацій або коштів за укладені декларації на свій ФОП-рахунок. Наприклад, сімейні лікарі, які мають 1800 декларацій, отримують близько 90 тисяч гривень на місяць. Сума залежить від кількості декларацій у кожній віковій групі. Лікарі, які не працюють за договором із НСЗУ, самостійно встановлюють вартість своїх консультацій та отримують 100% заробленої суми


Які витрати передбачає приватна практика в медичному коворкінгу?

Лікарі, що ведуть приватну практику в Kabimed, сплачують лише оренду та податки залежно від обраної групи оподаткування. Сплачувати відсоток від доходу коворкінгу не потрібно. 

Що потрібно для старту приватної практики в Kabimed?

Для ведення приватної практики в Kabimed необхідно зареєструвати ФОП, відкрити рахунок у банку, обрати пакет оренди та укласти договір із нами. Також обов’язковою умовою є отримання ліцензії МОЗ України на ведення лікарської практики. Ліцензія на лікарську практику не потрібна лише для приватного прийому косметологів.

Чи залежить вартість оренди від кількості укладених декларацій чи прийнятих пацієнтів?

Вартість оренди кабінету залежить від кількості годин та наявності спеціалізованого обладнання (як от гінекологічне крісло чи кольпоскоп). У Kabimed можна почати приватну практику з 4-х годин на місяць (за пакетом «Гнучкий 16 годин»), поступово збільшуючи формат оренди. Лікарі самостійно визначають графік прийому та бронюють кабінет на відповідний час, сплачуючи оренду наперед.

Який у коворкінгу графік роботи та відпусток лікарів?

У коворкінгу Kabimed усі лікарі незалежні та ведуть свою приватну практику. Графік роботи, відпусток, кількість пацієнтів та тривалість консультації, а також інші питання ви лікарі визначають самостійно. Кожен коворкінг розрахований на мінімум 3 кабінети, у яких позмінно приймають лікарі різних спеціалізацій. Відтак, ви зможете передавати пацієнтів один одному на час відпустки за попередньою домовленістю з лікарями, а також направляти на консультацію до фахівців інших спеціалізацій.

Чи допомагає коворкінг із залученням пацієнтів?

Усім лікарям, які розпочинають приватну практику в Kabimed, ми пропонуємо пакети безкоштовного та платного просування персонального бренду лікаря. Крім того, у кожному коворкінгу працює пункт забору аналізів однієї з найбільших лабораторних мереж — клієнти лабораторії також зможуть стати клієнтами незалежних лікарів. Відкриття кожного коворкінгу супроводжується рекламою в житлових комплексах навколо, на відстані 3-5 кілометрів та просуванням в інтернет. 

Лікарі, які будуть зареєстровані в МІС, також будуть мати додатковий потік пацієнтів з цієї системи. 

Чи можна вести приватну практику в Kabimed, не звільняючись з поточного місця роботи?

Звісно, ви можете мати приватну практику в коворкінгу за комфортним для вас графіком і паралельно працювати в медичному закладі. Ми пропонуємо максимально гнучкі пакети оренди — від 4 годин, аби старт приватної практики був комфортним.

Чи можна вести приватну практику в кількох коворкінгах за різними адресами?

Так, звісно. Для цього потрібно внести зміни до вашої ліцензії та додати нове місце приватної практики. Або ж таку можливість можна закласти в ліцензію відразу, якщо потрібні вам локації вже готові.

Чи передбачені орендні канікули або відпустка для лікарів?

Так, ми даруємо тиждень оренди тим, хто підписує договір оренди кабінету на півроку, та два тижні — тим, хто на рік. У такому випадку ви не будете сплачувати з останній тиждень або два та зможете поїхати у відпустку, не витрачаючи гроші на оренду закритого кабінету.