пацієнтам

Kabimed – мережа сучасних медичних коворкінгів, де сімейні лікарі та лікарі інших професій можуть приймати пацієнтів у власних сучасних кабінетах.

Гарні, просторні кабінети та сучасне обладнання
Великий вибір лікарів поруч з вашим домом у багатьох містах України
Зручний запис онлайн та відсутність черг
Безоплатні медичні послуги сімейного лікаря за умови, що він приймає у Kabimed

Лікарі

Цір Юлія Михайлівна
Педіатр
10
Цір Юлія Михайлівна
Працюю лікарем 22 роки: 19 років неонатологом у пологовому будинку та завідувачкою відділення неонатології, а також педіатром у приватній клініці. Люблю працювати з дітьми. Вважаю, що роль педіатра не обмежується лікуванням малюків. Вбачаю свою користь також у тому, аби допомагати батькам розібратися в усіх нюансах щодо здоров’я та догляду за дітьми. У роботі керуюся принципами доказової медицини та використовую ігровий підхід до огляду малюків.
Казнодій Наталія Дмитрівна
Педіатр
10
Казнодій Наталія Дмитрівна
Дитячий лікар вищої категорії. Загальний стаж роботи 21 рік. Регулярно проходжу курси підвищення кваліфікації на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика. У вересні 2021р. підтвердила вищу категорію за спеціальністю «Педіатрія».
Приходько Алла Олександрівна
Педіатр
Приходько Алла Олександрівна

Педіатр та сімейний лікар вищої категорії. Маю також спеціалізацію з дитячої гастроентерології та нутриціології. У власній приватній практиці гарантую ефективну медичну допомогу всім пацієнтам.

Сковира Альона
Педіатр
Сковира Альона

Лікар-педіатр з досвідом роботи 10 років. Спеціалізуюсь на дитячих та дорослих інфекційних хворобах. Працюю на засадах доказової медицини, задля якісної, ефективної, безпечної та доступної медицини в Україні.

Юшина Катерина Олексіївна
Педіатр
Юшина Катерина Олексіївна

Лікар розпочинає прийом у лютому (раз на тиждень по четвергах). Ведеться попередній запис: 0800 33 91 91 

Я лікар-педіатр вищої категорії. Досвід роботи більше 21 року. Люблю працювати з дітьми та батьками. Запрошую до свого приватного кабінету в медичному коворкінгу Kabimed. 


Радченко Марія
Педіатр
Радченко Марія

Лікар розпочинає прийом у лютому, ведеться попередній запис. Залишити заявку 0800339191

Лікар-педіатр, алерголог. В практиці керуюсь принципами доказової медицини. Постійно навчаюсь та вдосконалююсь. Застосовую сучасні методи діагностики та лікування. Розвінчую міфи про вакцинацію. Допоможу розібратися та вилікувати алергію. 

Павліченко Анна
Педіатр
Павліченко Анна

Лікар педіатр. А також тренер —  вчу рятувати життя. Спостерігаю діток з народження до 18років. Проводжу вакцинацію без болю і сліз. Лікую лише доказовими методами. Проводжу огляд лагідно і комфортно для дитини, знаходжу підхід до кожного пацієнта. Приділяю максимум уваги, тому консультація триває 1 годину.

Кривогуб Алла
Педіатр
Кривогуб Алла

Я дитяча лікарка! Працюю з маленькими пацієнтами вже 15 років. Як педіатр, маю 1 категорію, достатній практичний стаж з дітками від народження до повноліття і величезне бажання допомогти маленьким пацієнтам в різних ситуаціях щодо їхнього здоров'я (спостереження, вакцинація, гострі та хронічні дитячі хвороби) і все, що цікавить батьків!

Запроси свого лікаря в Kabimed

Якщо він або вона поки не готові почати приватну практику, оберіть лікаря, який уже працює в Kabimed
посилання скопійовано в буфер обміну
Записатися на прийом до лікаря
Третяк Анастасія Сергіївна
Запис до цього лікаря здійснюється через адміністратора Кabimed
066-697-21-23 Подзвонити