пацієнтам

Kabimed – мережа медичних коворкінгів, де професійні лікарі різних спеціалізацій ведуть приватний прийом у власних кабінетах

Гарні, просторі кабінети та сучасне обладнання
Великий вибір лікарів поруч з вашим домом у багатьох містах України
Зручний запис онлайн та відсутність черг
Можливість укласти декларацію та отримувати безоплатні послуги сімейного лікаря

Лікарі

Лазарєва-Колесник Ольга Миколаївна
Отоларинголог
Лазарєва-Колесник Ольга Миколаївна

Лікар-отоларинголог. Досвід роботи 7 років. Маю сертифікат як дорослого так, і дитячого ЛОР-лікаря. Люблю свою роботу, тож буду рада допомогти кожному, хто цього потребує. Запрошую на консультації до свого кабінету в медичному коворкінгу #KabimedОсокорки. 

Бабінський Олександр Олександрович
Сімейний лікар
10
Бабінський Олександр Олександрович

Мій шлях лікаря розпочався в 2016 році, з роботи лікарем екстреної медичної допомоги. З 2019 року я почав працювати лікарем загальної практики — сімейним лікарем і зрозумів, що це — моя стихія.

Третяк Анастасія Сергіївна
Педіатр
Третяк Анастасія Сергіївна

Лікар педіатр-неонатолог. Протягом майже 10 років лікую маленьких пацієнтів. Спостерігаю діток з народження, консультую з питань налагодження ГВ. Проводжу вакцинацію без болю і сліз. Лікую лише доказовими методами. Проводжу огляд лагідно і комфортно для дитини, знаходжу підхід до кожного пацієнта.

Цір Юлія Михайлівна
Педіатр
10
Цір Юлія Михайлівна

Працюю лікарем 22 роки: 19 років неонатологом у пологовому будинку та завідувачкою відділення неонатології, а також педіатром у приватній клініці. Люблю працювати з дітьми. Вважаю, що роль педіатра не обмежується лікуванням малюків. Вбачаю свою користь також у тому, аби допомагати батькам розібратися в усіх нюансах щодо здоров’я та догляду за дітьми. У роботі керуюся принципами доказової медицини та використовую ігровий підхід до огляду малюків.

Казнодій Наталія Дмитрівна
Педіатр
10
Казнодій Наталія Дмитрівна

Дитячий лікар вищої категорії. Загальний стаж роботи 22 роки. 

Регулярно проходжу курси підвищення кваліфікації на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика.
У вересні 2021 підтвердила вищу категорію за спеціальністю «Педіатрія».

Друченко Мар’яна Олегівна
Терапевт-ендокринолог
Друченко Мар’яна Олегівна

Лікар терапевт-ендокринолог. Стаж роботи терапевтом 11 років, ендокринологом - 4 роки. Я безперервно продовжую навчатися і слідкую за новими рекомендаціями у лікуванні, впроваджую їх у свою практику. Дотримуюсь персоналізованого підходу. 

Переконана: довіра і порозуміння між пацієнтом і лікарем — запорука успішного лікування!

Васюк Ольга Олексіївна
Терапевт
Васюк Ольга Олексіївна

Лікар-терапевт вищої категорії. Маю також спеціалізацію з пульмонології та досвід роботи 15 років в пульмонологічному відділенні. Використовую індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Люблю свою роботу та виконую її якісно. 

Запрошую до свого кабінету в медичному коворкінгу #KabimedБровари.

Ніколаєва Зоя Ахмедівна
Дерматовенеролог
Ніколаєва Зоя Ахмедівна

Лікар дерматовенеролог вищої категорії, кандидат медичних наук, косметолог, спеціаліст з лазерних технологій у сфері дерматології. Стаж роботи 23 роки. 

Маю основний принцип в роботі: красива і доглянута шкіра вашого обличчя, в першу чергу, це здорова шкіра. Довіряйте здоров'я  та молодість вашої шкіри професіоналам!

Костиркін Олексій Анатолійович
Сімейний лікар
Костиркін Олексій Анатолійович

Лікар педіатр, сімейний лікар. Досвід роботи 12 років. За цей період працював лікарем педіатричної дільниці, лікарем приймального, інфекційного, педіатричного відділення районної лікарні, лікарем в приватній медичній клініці, співпрацював зі страховими компаніями.

Постійно підвищую свій кваліфікаційний рівень. У своїй практиці керуюся лише принципами доказової медицини. Багато часу приділяю профілактичній медицині.

Дубенюк Вікторія Віталіївна
Сімейний лікар
Дубенюк Вікторія Віталіївна

Я — сімейний лікар, терапевт, лікар функціональної діагностики та консультант з грудного вигодовування, проходжу спеціалізацію з гастроентерології. Консультую від 0 до 99+

Маю досвід роботи 9 років. Хочу, щоб пацієнти пам'ятали, що я завжди на стороні їх здоров’я.

Завжди знаходжу час на навчання, тому доказова медицина та іноземні платформи змушують серце битися частіше при знахідці нової інформації.  

Запроси свого лікаря в Kabimed

Якщо ви хотіли б відвідувати свого лікаря в сучасних просторах Kabimed, розкажіть йому про можливість легкого старту приватної медичної практики у нас
посилання скопійовано в буфер обміну