пацієнтам

Kabimed – мережа медичних коворкінгів, де професійні лікарі різних спеціалізацій ведуть приватний прийом у власних кабінетах

Гарні, просторі кабінети та сучасне обладнання
Великий вибір лікарів поруч з вашим домом у багатьох містах України
Зручний запис онлайн та відсутність черг
Можливість укласти декларацію та отримувати безоплатні послуги сімейного лікаря

Лікарі

Лазарєва-Колесник Ольга Миколаївна
Отоларинголог
Лазарєва-Колесник Ольга Миколаївна
Лікар-отоларинголог. Досвід роботи 7 років. Маю сертифікат як дорослого так, і дитячого ЛОР-лікаря. Люблю свою роботу, тож буду рада допомогти кожному, хто цього потребує. Запрошую до свого кабінету в мединому коворкінгу Kabimed Осокорки. Приймаю пацієнтів по вівторках і четвергах з 12:00 по 16:00
Бабінський Олександр Олександрович
Сімейний лікар
10
Бабінський Олександр Олександрович
Мій шлях лікаря розпочався в 2016 році, з роботи лікарем екстреної медичної допомоги. З 2019 року я почав працювати лікарем загальної практики — сімейним лікарем і зрозумів, що це — моя стихія.
Цір Юлія Михайлівна
Педіатр
10
Цір Юлія Михайлівна
Працюю лікарем 22 роки: 19 років неонатологом у пологовому будинку та завідувачкою відділення неонатології, а також педіатром у приватній клініці. Люблю працювати з дітьми. Вважаю, що роль педіатра не обмежується лікуванням малюків. Вбачаю свою користь також у тому, аби допомагати батькам розібратися в усіх нюансах щодо здоров’я та догляду за дітьми. У роботі керуюся принципами доказової медицини та використовую ігровий підхід до огляду малюків.
Приходько Алла Олександрівна
Педіатр
Приходько Алла Олександрівна
Педіатр та сімейний лікар вищої категорії. Маю також спеціалізацію з дитячої гастроентерології та нутриціології. У власній приватній практиці гарантую ефективну медичну допомогу всім пацієнтам.
Абу Салах Башер
Сімейний лікар
Абу Салах Башер
Незалежний сімейний лікар, ліцензія МОЗ України. Запрошую пацієнтів до свого кабінету в медичному коворкінгу Kabimed Осокорки. Веду прийом по понеділках і п'ятницях з 8:00 по 12:00.
Казнодій Наталія Дмитрівна
Педіатр
10
Казнодій Наталія Дмитрівна
Дитячий лікар вищої категорії. Загальний стаж роботи 21 рік. Регулярно проходжу курси підвищення кваліфікації на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика. У вересні 2021р. підтвердила вищу категорію за спеціальністю «Педіатрія».

Запроси свого лікаря в Kabimed

Якщо ви хотіли б відвідувати свого лікаря в сучасних просторах Kabimed, розкажіть йому про можливість легкого старту приватної медичної практики у нас
посилання скопійовано в буфер обміну