пацієнтам

Kabimed – мережа медичних коворкінгів, де професійні лікарі різних спеціалізацій ведуть приватний прийом у власних кабінетах

Гарні, просторі кабінети та сучасне обладнання
Великий вибір лікарів поруч з вашим домом у багатьох містах України
Зручний запис онлайн та відсутність черг
Можливість укласти декларацію та отримувати безоплатні послуги сімейного лікаря

Лікарі

Цір Юлія Михайлівна
Педіатр
10
Цір Юлія Михайлівна
Працюю лікарем 22 роки: 19 років неонатологом у пологовому будинку та завідувачкою відділення неонатології, а також педіатром у приватній клініці. Люблю працювати з дітьми. Вважаю, що роль педіатра не обмежується лікуванням малюків. Вбачаю свою користь також у тому, аби допомагати батькам розібратися в усіх нюансах щодо здоров’я та догляду за дітьми. У роботі керуюся принципами доказової медицини та використовую ігровий підхід до огляду малюків.
Казнодій Наталія Дмитрівна
Педіатр
10
Казнодій Наталія Дмитрівна
Дитячий лікар вищої категорії. Загальний стаж роботи 21 рік. Регулярно проходжу курси підвищення кваліфікації на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика. У вересні 2021р. підтвердила вищу категорію за спеціальністю «Педіатрія».
Бабінський Олександр Олександрович
Сімейний лікар
10
Бабінський Олександр Олександрович
Мій шлях лікаря розпочався в 2016 році, з роботи лікарем екстреної медичної допомоги. З 2019 року я почав працювати лікарем загальної практики — сімейним лікарем і зрозумів, що це — моя стихія.

Запроси свого лікаря в Kabimed

Якщо ви хотіли б відвідувати свого лікаря в сучасних просторах Kabimed, розкажіть йому про можливість легкого старту приватної медичної практики у нас
посилання скопійовано в буфер обміну