пацієнтам

Kabimed – мережа медичних коворкінгів, де професійні лікарі різних спеціалізацій ведуть приватний прийом у власних кабінетах

Гарні, просторі кабінети та сучасне обладнання
Великий вибір лікарів поруч з вашим домом у багатьох містах України
Зручний запис онлайн та відсутність черг
Можливість укласти декларацію та отримувати безоплатні послуги сімейного лікаря

Лікарі

Лазарєва-Колесник Ольга Миколаївна
Отоларинголог
Лазарєва-Колесник Ольга Миколаївна
Лікар-отоларинголог. Досвід роботи 7 років. Маю сертифікат як дорослого так, і дитячого ЛОР-лікаря. Люблю свою роботу, тож буду рада допомогти кожному, хто цього потребує. Запрошую до свого кабінету в мединому коворкінгу Kabimed Осокорки. Приймаю пацієнтів по вівторках і четвергах з 12:00 по 16:00
Бабінський Олександр Олександрович
Сімейний лікар
10
Бабінський Олександр Олександрович
Мій шлях лікаря розпочався в 2016 році, з роботи лікарем екстреної медичної допомоги. З 2019 року я почав працювати лікарем загальної практики — сімейним лікарем і зрозумів, що це — моя стихія.
Третяк Анастасія Сергіївна
Педіатр
Третяк Анастасія Сергіївна

Лікар педіатр-неонатолог. Протягом майже 10 років лікую маленьких пацієнтів. Спостерігаю діток з народження, консультую з питань налагодження ГВ. Проводжу вакцинацію без болю і сліз. Лікую лише доказовими методами. Проводжу огляд лагідно і комфортно для дитини, знаходжу підхід до кожного пацієнта.

Цір Юлія Михайлівна
Педіатр
10
Цір Юлія Михайлівна
Працюю лікарем 22 роки: 19 років неонатологом у пологовому будинку та завідувачкою відділення неонатології, а також педіатром у приватній клініці. Люблю працювати з дітьми. Вважаю, що роль педіатра не обмежується лікуванням малюків. Вбачаю свою користь також у тому, аби допомагати батькам розібратися в усіх нюансах щодо здоров’я та догляду за дітьми. У роботі керуюся принципами доказової медицини та використовую ігровий підхід до огляду малюків.
Казнодій Наталія Дмитрівна
Педіатр
10
Казнодій Наталія Дмитрівна
Дитячий лікар вищої категорії. Загальний стаж роботи 21 рік. Регулярно проходжу курси підвищення кваліфікації на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика. У вересні 2021р. підтвердила вищу категорію за спеціальністю «Педіатрія».
Друченко Мар’яна
Терапевт
Друченко Мар’яна

Лікар терапевт-ендокринолог. Стаж роботи терапевтом 11 років, ендокринологом - 3 роки. Я безперервно продовжую навчатися і слідкую за новими рекомендаціями у лікуванні, впроваджую їх у свою практику. Дотримуюсь персоналізованого підходу. Переконана: довіра і порозуміння між пацієнтом і лікарем — запорука успішного лікування. 

Приходько Алла Олександрівна
Педіатр
Приходько Алла Олександрівна

Педіатр та сімейний лікар вищої категорії. Маю також спеціалізацію з дитячої гастроентерології та нутриціології. У власній приватній практиці гарантую ефективну медичну допомогу всім пацієнтам.

Бойко Тетяна
Психолог
Бойко Тетяна

З 2008 року по 2019 рік лікар-психолог у Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня: психодіагностика та психокорекція у дітей та дорослих. Зокрема, діагностика РАС за методиками ADOS, CASD, ADR-I. Також володію навичками роботи з методиками WISC, MMPI. З 2014 по теперішній час – приватна психотерапевтична, психокорекційна, психодіагностична практика

Абу Салах Башер
Сімейний лікар
Абу Салах Башер
Незалежний сімейний лікар вищої категорії широкого профілю профілю, ліцензія МОЗ України. Досвід роботи лікарем 20 років. Запрошую пацієнтів до свого кабінету в медичному коворкінгу Kabimed Осокорки.
Юр'єва Ганна Олександрівна
Терапевт
Юр'єва Ганна Олександрівна

Працюю протягом 7 років. Розпочинала кар'єру сімейним лікарем на дільниці, ще за часів, коли про декларації ніхто не чув. Кілька років пропрацювала терапевтом в одній із найкращих лікарень міста Києва, №1. Я є прихильницею доказової медицини та перевірених методів лікування.

Запроси свого лікаря в Kabimed

Якщо ви хотіли б відвідувати свого лікаря в сучасних просторах Kabimed, розкажіть йому про можливість легкого старту приватної медичної практики у нас
посилання скопійовано в буфер обміну