пацієнтам

Декларація

Укладіть декларацію з сімейним лікарем у Kabimed та отримайте безоплатні послуги

  1. безкоштовні консультації сімейного лікаря
  2. електронні направлення на консультації вузьких спеціалістів (за направленням від сімейного лікаря вони також безоплатні)
  3. базові аналізи (крові та сечі), а також швидкі тести на ВІЛ, гепатити та вагітність
  4. вакцинацію за Національним календарем щеплень
  5. рецепти на препарати, які можна отримати безкоштовно або з невеликою доплатою, за програмою «Доступні ліки».

Усі ці послуги з ваших податків оплачує Національна служба здоров’я України. Прийом лікаря, з яким ви уклали декларацію в Kabimed — безоплатний. Укладіть декларацію з лікарем, який веде приватну практику в мережі медичних коворкінгів Kabimed — і вам більше не доведеться обирати між якістю та фінансовою доступністю медичних послуг.

Як отримати доступ до безоплатних консультацій сімейного лікаря в Kabimed?

  1. Обрати сімейного лікаря, терапевта або педіатра на нашому сайті та записатися до нього/неї на прийом, попередньо вказавши, що хочете укласти декларацію.
  2. Прийти до лікаря з паспортом чи свідоцтвом про народження дитини та ідентифікаційним кодом і підписати декларацію.
  3. Готово. Тепер ви можете за потреби записуватися до свого сімейного лікаря та отримувати медичні послуги безоплатно, без черг та у комфортних умовах.

Якщо ви вже маєте декларацію з лікарем у комунальному або приватному медичному закладі — не біда. Запросіть свого лікаря розпочати приватну практику в Kabimed.

Запросити свого лікаря в KABIMED

Якщо він або вона поки не готові до цього, ви можете укласти декларацію з іншим лікарем, який уже працює в Kabimed. Щойно ви підпишете нову декларацію — попередня автоматично анулюється.

Запроси свого лікаря в Kabimed

Якщо ви хотіли б відвідувати свого лікаря в сучасних просторах Kabimed, розкажіть йому про можливість легкого старту приватної медичної практики у нас
посилання скопійовано в буфер обміну