Новини

Пишемо тільки важливі новини мережі коворкінгів Kabimed та сферу медицини

Як лікарю отримати додатковий дохід

Додаткові чергування чи рекламний пост у блозі?

Підготували для вас кілька ідей, як лікарю отримати додатковий дохід та «не ночувати на роботі»

 

  • Монетизація блогу. Ми вже неодноразово ділилися порадами про те, як будувати ефективний блог. Настав час розповісти, як на ньому заробляти. І передусім це — реклама. Медичного одягу, заходів, медичних закладів чи препаратів, косметики чи інструментів — перелік категорій, які вам комфортно рекламувати, кожен визначає самостійно. Радимо завчасно обдумати власні правила рекламних інтеграцій, аби спростити для себе процес відбору брендів для співпраці.

  • Фінансова підтримка від підписників на платформі Patreon. Це може бути як альтернативою рекламі в блозі, так і доповненням до неї. До прикладу, ви можете ділитися корисним контентом зі своєю аудиторією в блозі, на ютуб каналі або власне на платформі Patreon, не завантажуючи читачів рекламою, а натомість отримувати від них регулярні подяки вам як автору. По суті, це як підписка на ютуб або медіа без реклами — читач платить гроші, аби мати доступ до корисного контенту. Приклад.

  • Курси та вебінари для пацієнтів. Онлайн-формат впевнено переміг, особливо, коли йдеться про короткострокове навчання. Тож ви можете ділитися порадами із пацієнтами (як своїми, так і всіма охочими) та монетизувати свою експертизу в такий спосіб. Чудовий приклад — Жіночий клуб із Наталією Лелюх, у рамках якого лікарка-гінеколог регулярно проводить курси, і який уже став по суті окремим брендом.

  • Участь у заходах, які організовують освітні платформи те медичні бізнеси. Спікери діляться корисною інформацією з учасниками та отримують гонорар за свої виступи. 
Більше про те, як лікарю отримати додатковий дохід поза амбулаторним прийомом — Наталія Лелюх розкаже на безкоштовному Курсі незалежного лікаря 13 листопада.

Бажаєте почати лікарську практику разом з Kabimed?

Ставайте частиною спільноти українських лікарів, а ми подбаємо щоб пацієнти про вас дізнались.

Партнери