Новини

Пишемо тільки важливі новини мережі коворкінгів Kabimed та сферу медицини

Як Kabimed дбає про пацієнтів незалежних лікарів

Як Kabimed дбає про пацієнтів незалежних лікарів

Попри те, що приватна практика — це по суті власний бізнес, Kabimed завжди поруч із незалежними лікарями. У медичному коворкінгу ви ніколи не лишитеся сам на сам зі складними питаннями.

Команда професіоналів Kabimed дбає про комфорт лікарів та пацієнтів. У коворкінгу працюють адміністратори, медсестри та прибиральниці, які забезпечують комфортне перебування ваших пацієнтів у коворкінгах та зменшують навантаження на лікарів. 

  • У кожному коворкінгу пацієнтів зустрічає адміністраторка, яка допоможе зорієнтуватися в просторі, запише на консультацію, відповість на питання щодо медичних послуг, графіку та вартості прийому. 
  • Записатися на прийом до незалежних лікарів пацієнти можуть також телефоном — за номером (044) 333-91-91 можна зателефонувати до будь-якого коворкінгу та запланувати візит до лікаря. Скажемо по секрету: щодня телефоном записуємо в середньому по 10-20 пацієнтів до кожного лікаря.
  • Адміністратори стежать за наявністю необхідних розхідних матеріалів у коворкінгу, а прибиральниця за чистотою.
  • Наша комунікаційна команда завжди готова проконсультувати пацієнтів у соціальних мережах щодо можливості укласти декларацію, послуг, які надають незалежні лікарі, графіку роботи тощо.

Приєднуйтеся до незалежних лікарів!

Працюйте на себе! А ми подбаємо про вас та ваших пацієнтів. 

Бажаєте почати лікарську практику разом з Kabimed?

Ставайте частиною спільноти українських лікарів, а ми подбаємо щоб пацієнти про вас дізнались.

Партнери