Новини

Пишемо тільки важливі новини мережі коворкінгів Kabimed та сферу медицини

Як незалежним лікарям вакцинувати пацієнтів

Як незалежним лікарям вакцинувати пацієнтів

Лікарі-ФОПи можуть вакцинувати пацієнтів, які уклали з ними декларацію.

Сімейні лікарі, терапевти та педіатри, які працюють за договорами з НСЗУ, можуть надавати увесь перелік гарантованих послуг своїм пацієнтам — у тому числі й робити щеплення, які входять до календаря щеплень та придбані за кошти державного бюджету. 


Як це зробити?

  • Шлях 1. Замовляти вакцини та робити щеплення самостійно. Для цього потрібно визначити ваші потреби за формулою та заявити про них до департаменту охорони здоров’я відповідної обласної державної адміністрації.
  • Шлях 2. Налагодити співпрацю з комунальними амбулаторіями та направляти пацієнтів вакцинуватися до їхніх пунктів щеплень.

Ще одна хороша новина полягає в тому, що нещодавно в Україні спростили умови проведення вакцинації, а відтак полегшили роботу лікарям-ФОПам. Передусім важливо, що вам більше не потрібен окремий кабінет для щеплень. Тепер у Наказі МОЗ закріплене поняття “пункт щеплень” та знято вимоги щодо площі такого приміщення.

Пункт щеплення може бути постійним або  тимчасовим. Вимоги до обох варіантів пропонуємо проглянути тут.

У мережі медичних коворкінгів KABIMED ви зможете зберігати отримані вакцини в окремому холодильнику.

Тож коли ви розпочнете приватну практику в медичному коворкінгу або власному кабінеті — сміливо запрошуйте пацієнтів переукласти з вами декларації на новому місці. У своїй приватній практиці ви зможете надавати ті ж послуги, що й в комунальній або приватній клініці. А кошти від НСЗУ за надання первинної медичної допомоги отримуватимете напряму ви, а не амбулаторія.

Бажаєте почати лікарську практику разом з Kabimed?

Ставайте частиною спільноти українських лікарів, а ми подбаємо щоб пацієнти про вас дізнались.

Партнери