Новини

Пишемо тільки важливі новини мережі коворкінгів Kabimed та сферу медицини

Як незалежним сімейним лікарям забезпечувати гарантований пакет аналізів

Як незалежним сімейним лікарям забезпечувати гарантований пакет аналізів

Незалежні сімейні лікарі та педіатри можуть запропонувати своїм пацієнтам комфорт та клієнтоорієнтованість, сучасний кабінет і відсутність черг, а також безкоштовні медичні послуги, якщо ці пацієнти підписали декларацію.

Та є ще декілька послуг, на які мають право ваші «задекларовані пацієнти» — гарантований пакет аналізів і тестів:

  • загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою
  • загальний аналіз сечі
  • глюкоза крові
  • загальний холестерин
  • швидкі тести на вагітність, тропонін, ВІЛ, вірусні гепатити.

Їхня вартість входить у суму, яку сплачує НСЗУ за укладені декларації, тож незалежному лікарю необхідно подбати про забезпечення цих аналізів.

Є кілька варіантів, як це зробити:

  • Придбати необхідне обладнання та аналізатори, найняти відповідний персонал та надавати ці послуги повністю в рамках власної практики. Такий варіант потребує суттєвих інвестицій. Та часто саме він є оптимальним для незалежних лікарів, які відкривають власні кабінети у селищах. Наявність цього обладнання та можливість оперативно надавати пацієнтам результати аналізів є суттєвою конкурентною перевагою у сільській місцевості.
  • Укласти договір із приватною лабораторією, яка надаватиме вашим пацієнтам лабораторні послуги. Лабораторія буде вашим субпідрядником — її послуги ви зможете оплачувати з коштів, які отримуєте від НСЗУ. У кожному медичному коворкінгу Kabimed працюватиме сучасна лабораторія, де сімейні лікарі зможуть замовляти гарантований пакет аналізів для своїх пацієнтів за спеціальною ціною.
  • Домовитися про співпрацю з комунальною лабораторією.  
Важливо подбати, аби лабораторія, в якої ви замовляєте гарантований пакет аналізів, була зареєстрована в електронній системі охорони здоров’я (це є вимогою НСЗУ та умовою фінансування медичних послуг за кошти державного бюджету). І звісно, перед початком співпраці з лабораторією потрібно переконатися в точності та надійності їхніх досліджень.

Бажаєте почати лікарську практику разом з Kabimed?

Ставайте частиною спільноти українських лікарів, а ми подбаємо щоб пацієнти про вас дізнались.

Партнери