Новини

Пишемо тільки важливі новини мережі коворкінгів Kabimed та сферу медицини

Як я уклав 370 декларацій за 2 тижні приватної практики — історія незалежного лікаря

Як я уклав 370 декларацій за 2 тижні приватної практики — історія незалежного лікаря

Потік пацієнтів на старті перевищив мої очікування — Олександр Бабінський

Незалежний сімейний лікар Олександр Бабінський розпочав приватну практику в медичному коворкінгу Kabimed Ірпінь 18 жовтня 2021 року. За перші два тижні лікар уклав 372 декларації з пацієнтами — ця цифра перевищила всі його прогнози на старті. Він — один із перших лікарів, який повірив в ідею медичних коворкінгів. 

Як Олександру це вдалося — в нашому інтерв'ю

— Олександре, як враження від старту приватної практики? 

— Насправді дуже позитивні. Хоча перші два тижні були доволі напруженими. Мав великий потік пацієнтів. Та це, безумовно, добре. Маю багато звернень — щодня контактую з 50 пацієнтами, як онлайн, так і офлайн. Фізично це трохи важко, але результат тішить. 

— Чи задоволені ви темпом, на якому розпочалася приватна практика? 

— Так, дуже задоволений. Багато прекрасних пацієнтів, клієнтів — з усіма приємно працювати. Зараз у мене триває і вакцинація від грипу, і видача сертифікатів про вакцинацію від covid-19. Так само роблю всю роботу, яку має можливість робити сімейний лікар — видаю лікарняні, електронні направлення — все це роблю як незалежний лікар у коворкінгу. 

— То власне можемо вкотре наголосити, що незалежні лікарі мають такі ж права та можливості, як і лікарі, які працюють у приватних клініках чи амбулаторіях. Але при цьому працюють у комфортних умовах, куди так само зручно приходити і пацієнтам. 

— Так, все працює. Ніяких проблем із підписанням декларацій, видачею рецептів чи висновків про тимчасову непрацездатність немає.

— Якщо не секрет, розкажіть, будь ласка, яку кількість декларацій маєте за підсумком цих двох тижнів?
 

— Станом на зараз — 372 декларації. А наступного місяця хочу мати 1000 декларацій. І далі вже дивитися по навантаженню, аби медичні послуги, які надаю, були якісними, а пацієнти задоволеними. 

— Власне про роботу з Національною службою здоров'я — можете, будь ласка, підсумувати, як склалася ваша співпраця? 

— Основна складність була в тому, що неможливо напряму сконтактувати лікарю з НСЗУ. Але от буквально днями мав змогу поспілкуватися з Дмитром Самофаловим, в.о. голови НСЗУ, тож сподіваюсь, що моє питання владнають. Орієнтовно 5 числа (5 листопада) маю отримати оплату за декларації укладені до кінця жовтня. Основна причина почати приватну практику — бажання рости, розвиватися

Будемо стежити за вашими оновленнями. Та повертаючись на початок цієї історії — чому ви вирішили розпочати приватну практику? Що було основними причинами?

— Основна причина почати приватну практику — бажання рости, розвиватися і не залежати від керівництва та пацієнтів. Незалежний лікар може побудувати стосунки з пацієнтами так, як йому комфортно. І звісно, хотілося більшого доходу. Хотілося розвитку медицини в нашому районі. Самостійно впроваджувати нововведення у роботі значно простіше, аніж очікувати згоди керівництва. 

Як Олександр Бабінський наважився на приватну практику 


— Чи розглядали ви опцію переходу в приватний медчний заклад? 

— Дивіться, я працював у приватній клініці. Там часто ті ж проблеми, що й у поліклініці. Єдина відмінність, що це приватний прийом. Але лікар не отримує те, на що він заслуговує, чи навіть те, про що домовлялися на початку. 

Бажаєте почати лікарську практику разом з Kabimed?

Ставайте частиною спільноти українських лікарів, а ми подбаємо щоб пацієнти про вас дізнались.

Партнери