Новини

Пишемо тільки важливі новини мережі коворкінгів Kabimed та сферу медицини

Незалежний педіатр Наталія Казнодій про приватну практику

Незалежний педіатр Наталія Казнодій про приватну практику

«Приватна медична практика — це Всесвіт, який обертається довкола лікаря та пацієнта» — Наталія Казнодій

Наталія Казнодій — педіатр, перша незалежна лікарка Kabimed. Пані Наталія мріяла про приватну практику з 2012 року. І нарешті мрія здійснилася! Вона розпочала власну справу в медичному коворкінгу у Броварах. Тішимося можливістю поділитися її історією та мотивацією працювати на себе. 

Пані Наталія після закінчення медичного університету здобула професію, про яку мріяла з дитинства — стала дитячим лікарем. Нині має дві  спеціалізації  — лікаря ЗПСМ вищої категорії та лікаря педіатра вищої категорії.  Відкриваючи власну практику,  свідомо зробила вибір на користь педіатрії: «Працювати з дітьми — це для душі» — каже лікарка.        
           
  • За 21 рік роботи майже 20 років працювала сільським лікарем. А це — дуже часто відсутність особистих кордонів, графіку роботи і спеціалізації. Ти робиш все, адже ти лікар та ще й живеш поряд з амбулаторією. Так, це велика довіра і визнання серед пацієнтів, а разом з тим і виснаження.
  • Робота в системі змушує працювати за шаблонними правилами в умовах колективної відповідальності. Коли прагнеш змін і змінюєшся, працюєш, вдосконалюєшся, результат непомітний. Колективна відповідальність демотивує. 

Про власну справу пані Наталя вперше замислилася у 2012 році, коли активно почали з’являтися приватні кабінети стоматологів. За цей час лікарка пройшла багато семінарів та курсів про приватну практику, шукала приміщення та збирала інвестиції. А все склалося, коли в Україні з’явилася мережа медичних коворкінгів, перший з яких відкрився у Броварах.
 
  • Приватна практика — це внутрішня свобода та незалежність. Вона дає можливість спокійно і  якісно робити свою улюблену справу. Бути собі керівником і створювати комфортні  умови для себе і своїх пацієнтів. Ти можеш нарешті бути просто лікарем та зосередитися на взаємодії з пацієнтом, а не на звітах та показниках.
  • Власна приватна практика дає можливість створити Всесвіт, у центрі якого — лікар та пацієнт. Відтак, це про якісну та  доступну, ефективну і  комфортну медичну допомогу.


Ви також можете стати незалежним лікарем і почати працювати на себе в сучасному кабінеті в Києві, Броварах, Ірпені та Чернігові. 
Аби забронювати кабінет, отримати персональну консультацію або записатися на перегляд локації — телефонуйте за номером 067 333 9191.


Бажаєте почати лікарську практику разом з Kabimed?

Ставайте частиною спільноти українських лікарів, а ми подбаємо щоб пацієнти про вас дізнались.

Партнери