Новини

Пишемо тільки важливі новини мережі коворкінгів Kabimed та сферу медицини

Незалежний лікар Олександр Бабінський про те, як наважився розпочати приватну практику

Незалежний лікар Олександр Бабінський про те, як наважився розпочати приватну практику

Олександр Бабінський — один із перших лікарів, який повірив в ідею медичних коворкінгів та вже зовсім скоро розпочне свій приватний прийом в Ірпені.

«Мій шлях лікаря розпочався в 2016 році, з роботи лікарем екстреної медичної допомоги. З 2019 року я почав працювати лікарем загальної практики - сімейним лікарем і зрозумів, що це — моя стихія. З початку проходження спеціалізації закралися думки про заснування приватної практики, адже перед лікарями на той час відкривалось стільки можливостей... Та я вирішив отримати досвід роботи в комунальному закладі, аби зрозуміти, що саме я хочу покращити в наданні медичної допомоги своїм пацієнтам. 


Приватна практика дає можливість займатися улюбленою справою і гідно заробляти, не думаючи, чи вистачить цього місяця на оренду квартири, чи зможеш прогодувати сім'ю, чи вийде отримати заслужений відпочинок...


Для мене рішення звільнитися і розпочати власну справу — це потужний крок уперед, як у підвищенні якості сервісу, так і в заробітку та адекватному тайм-менеджменті. 


І в мене був вибір. Я міг відкрити все самотужки, вклавши кошти, накопичені за роки життя в режимі економії, у оренду приміщення, його ремонт, закупівлю усього необхідного обладнання та матеріалів, розробку дизайну тощо. Але такі витрати на початку, ще не спробувавши себе в приватній практиці, - це великий ризик і випробування. І витратити все, сподіваючись на швидкий успіх, — не дуже розумно, як на мене. 


І коли мої думки кружляли навколо того, з чого ж почати, чорт забирай, власну справу, мій погляд зупинився на дописі медичного коворкінгу Kabimed. Саме в той момент я зрозумів, що цей шлях значно простіший і менш ризиковий. Спілкуючись з працівниками та засновниками коворкінгу, розумієш, що вони знають, що роблять, і завжди допоможуть в питаннях, які виникають в процесі започаткування власного кабінету». 

Олександр,  вдячні вам за довіру та щирість. З нетерпінням чекаємо першого дня вашої приватної практики. 

Аби забронювати кабінет у Броварах, Києві, Ірпені чи Чернігові пишіть нам або телефонуйте за номером 067 333 919

Бажаєте почати лікарську практику разом з Kabimed?

Ставайте частиною спільноти українських лікарів, а ми подбаємо щоб пацієнти про вас дізнались.

Партнери