Новини

Пишемо тільки важливі новини мережі коворкінгів Kabimed та сферу медицини

Калькулятор доходу незалежного лікаря у приватній практиці

Калькулятор доходу незалежного лікаря у приватній практиці

Kabimed запустив безкоштовний сервіс для лікарів

Онлайн-калькулятор доходу лікарів — сервіс, який дає змогу лікарю в будь-якій точці Україні підрахувати, скільки він або вона заробляють для совго медичного закладу, а також спрогнозувати свій дохід у приватній практиці. 

«Формула, за якою вираховується зарплата лікаря, часто є таємницею за сімома замками. Проте мати можливість прозоро підрахувати, скільки грошей заробляє лікар — це теж про незалежність. Тож ми створили калькулятор, який проливає світло на дохід лікаря та допомагає усвідомити свою цінність», — кажуть у команді маркетингу та комунікацій Kabimed. 


Що можна зробити за допомогою онлайн-калькулятора доходу

  • скласти власний бізнес-план приватної практики 
  • спрогнозувати рівень доходу
  • оцінити рівень витрат, пов'язаних із веденням власної справи
  • обрати оптимальний формат для своєї приватної практики (співпраця з НСЗУ чи приватний прийом)

Скільки можуть заробляти незалежні лікарі

Лікар може змінювати вартість консультації, кількість декларацій чи формат практики — калькулятор врахує всі ці зміни, тож можна порівняти результати. Наприклад, калькулятор скаже, що дохід незалежного педіатра в медичному коворкінгу Kabimed Ірпінь може становити близько 75 тисяч гривень. А гінеколога в Kabimed Осокорки — близько 100 тисяч гривень.


Незалежний сімейний лікар отримує від Національної служби здоров'я на свій рахунок 100% коштів за укладені декларації, а не 15-30%, тобто всі 90 тисяч гривень. Вузькі спеціалісти у приватній практиці самостійно встановлюють вартість консультацій та отримують також 100% коштів, а не фіксовану ставку чи відсоток від консультацій, як у випадку найманої праці.

Бажаєте почати лікарську практику разом з Kabimed?

Ставайте частиною спільноти українських лікарів, а ми подбаємо щоб пацієнти про вас дізнались.

Партнери