Новини

Пишемо тільки важливі новини мережі коворкінгів Kabimed та сферу медицини

Додаткові джерела доходу лікаря у приватній практиці

Не консультаціями єдиними. Що може приносити додатковий дохід незалежним лікарям

  • Вакцинація. Педіатри, терапевти, гінекологи можуть запровадити цю послугу. Ваш дохід складатимуть продаж вакцини, власне вакцинація та консультація перед щепленням. Наприклад, вакцинація від грипу в Києві коштує від 600 до понад 1000 грн.

  •  Виїзд додому до пацієнтів. Безумовно, чи комфортно надавати таку послугу, кожен визначається самостійно. Та вона може бути додатковим джерелом доходу. Наприклад, в Ірпені консультація вдома коштує близько 500 грн. В Києві вартість може сягати й 2500 грн.

  • Онлайн-консультації. Так, за питання у вайбері, прохання прокоментувати аналізи в інстаграмі можна брати гроші. Це теж робота. Потрібно чітко визначити, що ви готові зробити безкоштовно (наприклад, підтвердити своєму постійному пацієнту, що результати його обсетежнь у нормі), а які є повноцінною консультацією та прокомунікувати це зі своїми пацієнтами. Онлайн-консультації коштують 250-600 грн в середньому в Києві.

  • Підписка на онлайн-консультації (річна або місячна). Така пропозиція може бути особливо актуальна для батьків немовлят або вагітних жінок. Укладаючи договір на таку підписку, ви даєте згоду пацієнту звертатися до вас в позаробочий час, проте маєте винагороду. Ціна та формат підписки залежить від спеціалізації та міста. Наприклад, у відомого педіатра в Києві це може бути 1500 грн/місяць, а в сімейного лікаря в меншому місті — 1000 грн/рік для дорослих.

  • Вебінари, тематичні школи та курси для пацієнтів. До прикладу, зараз всіх цікавить covid і малюки, covid і ментальне здоров'я, covid і репродуктивна система. Розповідати одне й те ж кожному пацієнту на консультації може бути доволі виснажливо. Тож чому б не зібрати всіх, кому це цікаво, наприклад, у zoom та не прочитати лекцію на тему, яка турбує ваших пацієнтів. Доступ до лекції надавати після реєстрації та оплати. Вартість однієї лекції може бути від 300 до понад 1000 грн. 


Бажаєте почати лікарську практику разом з Kabimed?

Ставайте частиною спільноти українських лікарів, а ми подбаємо щоб пацієнти про вас дізнались.

Партнери